Apie mus

UAB „PROFESIONALIOS TECHNOLOGIJOS“ įkurta 2009 metais, tai didžiausia statybinių medžiagų gamintojo, šveicarų koncerno „SIKA“, atstovybė Lietuvoje.

„SIKA“ - tai vienas iš didžiausių koncernų pasaulyje prekiaujančių statybinėmis medžiagomis/chemija ir nuolatos didinančių savo prekybos tinklą.

Įmonės misija – kiek įmanoma maksimaliau patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybose. Pritaikyti naujausias technologijas, padedančias racionaliau, paprasčiau išspręsti iškilusias problemas. Gausus prekių asortimentas, visuomet suderinamos kainos ir malonus pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančia, lanksčia, glaudžius ryšius su klientais palaikančia prekiautoja rinkoje. Nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktoje srityje.

Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.