CementiniaiSika Repair 10
Cemento pagrindu, modifikuotas polimeru, vieno komponento skiedinys su mikrodulkių priedu. Naudojamas atidengtos armatūros apsauginiams sluoksniams ir prikibimo sluoksniams Sika Repair sistemoje.

Sika Repair 13
Cemento pagrindu, modifikuotas polimeru, vienakomponentis skiedinys su mikrodulkių priedu, armuotas sintetiniais plaušais. Naudojamas nelygumų užpildymui, dengiant ant Sika Repair 10 sukibimo sluoksnio.

Sika Repair 20
Cemento pagrindu, modifikuotas polimeru, vienakomponentis skiedinys su mikrodulkių priedu, armuotas sintetiniais plaušais.Naudojamas rankiniam betoninių gruoblėtų paviršių išlyginimui ir reprofiliavimui.

Sika Repair 30
PCC/SPCC tipo (cemento pagrindu, modifikuotas polimeru) vienakomponentis skiedinys su SiO2 mikrodulkių priedu. Naudojamas betoninių paviršių užglaistymui rankiniu arba purškimo būdu.SikaTop 122 SP
Cementu surištas, plastiku papildytas vienakomponentis reprofiliavimo skiedinys su plastiko pluoštu. Taikomas betono įrengimo darbuose defektuotų statybinių elementų išlyginimui ir reprofiliavimui.

SikaTop Armatec 110 EpoCem
Trikomponentė medžiaga su cementiniu rišikliu, modifikuotu epoksidinėmis dervomis, skirta antikorozinei apsaugai bei sukibimo sluoksniui.

SikaTop Seal 107
SikaTop Seal-107 yra dviejų dalių modifikuotas polimeras, rišamasis nepralaidus vandeniui skiedinys, susidedantis iš skysto polimero ir specialaus cemento pagrindu pagaminto mišinio bei kitų priedų.