Viršutinės dangos

Icosit 277
Dvikomponentė rišančioji medžiaga epoksido pagrindu, turinti tiksotropinių savybių. Maišant kartu su kompo-nentais gaminamas didelio mechaninio, cheminio atsparumo apsauginės dangos ir statybiniai skiediniai.

Icosit 6630 HS
Danga plienui, cinkui, spalvotiems metalams, plastmasėms ir medžiui. Icosit 6630 HS - storasluoksnė, turinti mažą tirpiklių kiekį ir efektyvius antikorozinius pigmentus, specialių kombinuotų sintetinių dervų pagrindu.

Icosit EG System
Tai sistema, susidedanti iš grunto, tarpinių sluoksnių, sudarytų iš epoksidinių dervų su metaliniais užpildais ir viršutinių sluoksnių, kurie gaminami poliuretano pagrindu ir kurių spalva yra labai stabili ir nesitepa.


Icosit Poxicolor
Tai dvikomponentė danga epoksidinių dervų ir plastiškų masių pagrindu. Labai efektyvi, pasižyminti geru atsparumu ir savo sudėtyje turinti mažą skiediklių kiekį.


Inertol Poxitar F
Dvikomponentė danga, turinti mažą tirpiklių kiekį, pagaminta epoksidinės dervos su antracenine alyva ir mineraliniais užpildais.

Inertol Poxitar G
Dvikomponentė medžiaga, sudėtyje turinti cheminį kietiklį, pasižymintį ypatingu atsparumu ir mažu skiediklių kiekiu. Pagamintas epoksidinių dervų ir plastiklių su mineraliniais užpildais pagrindu.

Inertol Poxitar SW
Ypač atspari trinčiai, turinti mažą tirpiklių kiekį. Dvikomponentė, epoksidinės dervos su antraceninės alyvos ir mineralinių užpildų pagrindu.

Sikagard 62
Dviejų komponentų, neturinti tirpiklių danga, pagaminta epoksidinių dervų pagrindu.

Sikagard 63 N
Dvikomponentė be skiediklių danga epoksidinės dervos pagrindu.